Başlangıç / Firmalar / Şehitkamil Evden Eve Nakliyat

Şehitkamil Evden Eve Nakliyat

Gazintep Şehitkamil evden eve nakliyat sizlere il içi ve dışında evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimiz her zaman son model araç, kaliteli ekipman ve uzman ekip güvencesiyle sizlere sunulur.

Ayrıca K3 taşıma belgeli olarak hasar sigortası yaparak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fatura kesme işlemi hizmet başında yapılır ki müşterilerimizin oluşabilecek hiçbir ek sorun için ek ödeme yapması beklenmez.

Hizmetlerimiz arasında asansörlü taşımacılık, ofis & ev taşımacılığı yer almaktadır. Asansör firmamızın demirbaşları arasında yer aldığı için kiralama ücreti taban fiyat üzerinden değerlendirilir ve tabii ki keşif işlemimiz ise ücretsizdir.

Sadece telefondan, nazari bilgilerle keşif yapıp & fiyat vermiyoruz. Her zaman müşterilerimizin taşınma koşullarını yerinde görür, inceler ve en kaliteli hizmeti en uygun rakamlardan sunarız. Bizi seçtiğiniz için asla pişman olmazsınız.

Taşımacılık sektöründe senelerden beri elde ettiğimiz uzman deneyim sayesinde en sorunsuz, hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlardan sizlere sunmamızı isterseniz hafta için, mesai saatleri içinde firmamızı arayarak ücretsiz keşif randevunuzu hemen alabilirsiniz.

Hakkında: nakliyat

Kontrol Ediliyor

Gaziantep Mirel Nakliyat

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık çözümleri alanında uzman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir