Başlangıç / Firmalar / Malatya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Malatya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Malatya’da evden eve taşımacılık fiyatları konusunda araştırma yapan kişiler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda sizleri hem hizmetler hem hizmet ayrıntıları konusunda bilgilendirmeye çalışacağız. Herkes, taşımacılığın ne kadar zahmetli bir iş olduğunun farkında lakin insanlar genellikle eşyalarını sırf ucuz olduğu için korsan nakliyat firmalarını güvenmekte.

Taşımacılık yaptırırken fiyat ile kalite daima doğru orantılıdır. Kaliteli taşımacılığı uzuca yaptıramayacağınız gibi taşımacılığın ucuz olabilmesi için nakliyecinin hizmet kalitesinden ödün vermesi gerekir. Peki ama nakliyeci bu işi asıl olur da ucuza yapabilir sorusunu kendinize soruyor gibisiniz. Taşımacılık fiyatlarını düşürmek için uzman personel yerine kahve köşelerinden toplanmış kişiler istihdam edilir, ambalajlama yapılmaz ve taşımacılık yapılırken evden eve nakliyat kamyonu yerine brandalı bir kamyon tercih edilir.

Nakliyat platformu ailesi olarak Malatya’da şehiriçi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti sağlayan nakliyat firmalarını Malatya evden eve nakliyat sayfamızda bulabilirsiniz. Bu sayfada yer alan nakliye şirketlerinin evrak denetimleri kalite kontrol ekibimiz tarafından yapıldıktan sonra platformumuza kabul edilmektedir ki bu iş için hizmet kalitesinib çok iyi durumda olması gerekir.

Malatya şehiriçi evden eve nakliyat fiyatları

Malatya’da ihtiyacınız olan evden eve taşımacılıklarda 1+1 büyüklüğüne sahip bir evin taşımacılığı için bu rakam 500 TL’den başlarken 3+1 evler için bu rakam 13000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Dış cephe asansörleri ile yapılacak taşımacılıklarda bu rakamlar 300 lira civarında artabildiği gibi toplamalı taşımacılıklarda bu rakam toplanacak olan eşyaların yoğunluğuna göre 100-500 TL arası artış gösterebilmektedir. Taşımacılık öncesi eşyalarınızı doğru bir şekilde tarif edip katlarınızı belirtirken asma katın olup olmadığını ve kamyonun apartmanınızın önüne kadar yanaşabildiğinden emin olmanız sonradan çıkabilecek sorunların önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Malatya şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları

Taşınacağı Şehir     1+1    2+1   3+1
 İstanbul  1800 2400 2800
 Ankara  1600 2000  2400
 Kayseri  1400 1800  2200
 Adana  1400 1800  2200
 İzmir  2000 2600  3000
 Kars  2000  2600  3000
 Muğla  2300  2800  3400

Yukarıdaki tabloda yer alan rakamlar ortalama rakamlar olup mazon fiyatlarındaki artış, dış cephe asansör kullanımı, ek hizmetler bu fiyatlara dahil edilmemiştir. Rakamlar sadece müşterilere fikir olması için bilgi amaçlı hazırlanmıştır.

Hakkında: nakliyat

Kontrol Ediliyor

Gaziantep Mirel Nakliyat

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık çözümleri alanında uzman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir