Başlangıç / Firmalar / Konya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Konya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Konya evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için ziyaret etmiş olduğumuz sayfamızda sizleri fiyatlar konusunda bilgilendirip ortama maaliyetleri aklınızda şekillendirmenize yardımcı olmaya çalışacağız. Fiyatlardan bahsetmeye başlamadan önce platformumuzda yer alan nakliye şirketlerinin tamamının belgeli ve profesyonel firmalar olduğunu göz önünda buldundurmanızda fayda var. Konya evden eve nakliyat şirketleri kategorisinde yer alan şirketlere ait belge ve kalite kontrolü tarafımızdan eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilip sizlerin almış olduğu hizmetten memnun kalması öncelikli amacımızdır.

Platformum olarak öncelikli amacımız müşteriyi madur etmeyecek kaliteli nakliye şirketlerini ve bu şirketlere ait müşteri yorumlarını ziyaretçilerle paylaşarak nakliye ihtiyacı olan kişileri bilgilendirerek madur olmalarının önüne geçmektir.

Konya’da çok sayıda evden eve nakliyat şirketi bulunmakta olup neredeyse şirketlerin sayısı kadar korsan kamyoncu bulunmaktadır. Fiyatlardan bahsederken işini profesyonel yapan şirketleri baz alarak sizleri fiyatlar konsunda bilgilendirmeye çalışacağız.

2+1 büyüklüğünde bir evin 10 km’ye kadar mesafeye yapılacak olan asansörsüz taşımacılığı için ortalama rakamlar 700 TL olup bu rakam tek taraf asansörlü taşımacılıkta 150 TL, çift tarafta asansör kurulması halinde 300 TL artış göstermektedir. Evin 3+1 büyüklüğünde olmasında ise 2+1 fiyatarına 200-300 TL eklenmektedir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz fiyatar standart bir taşımacılık hizmeti için geçerli olup müşterinin evinde yer alan mutfak eşyalarını kolilemesi ve tekstilleri hurçlaması istenmektedir. Komple toplamalı taşımacılık hizmetleri ise eşya yoğunluğuna göre 200-400 TL araşı değişmektedir.

Taşımacılık fiyatları eşya yoğunluğuna göre farklılık gösterebilmekte olup fiyat teklifi alırken nakliye şirketinden talep edeceğiniz ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde taşımacılık esnasında meydana gelebilecek sorunların önüne geçebilmektesiniz.

Nakliyat platformumuzda yer alan nakliye şirketleri ile yaşayacağınız tüm sorunlarla ilgili sorumluluk tamamen platformumuza ait olup sorun çözmeye odaklı faaliyetleri yürütmekteyiz.

Hakkında: nakliyat

Kontrol Ediliyor

Gaziantep Mirel Nakliyat

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık çözümleri alanında uzman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir