Başlangıç / Firmalar / Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bursa evden eve nakliyat fiyatları eşya ve kat durumuna göre çok fazla değişiklik göstermekle beraber Bursa’da yer alan profesyonel nakliye şirketlerinin uyguladığı bir fiyat tarifesi bulunmaktadır. Buna göre Bursa’da 10 km mesafeye kadar olan şehir içi taşımacılıklarda uygulanan ortalama fiyatlar 2+1 için 800, 3+1 için 1000 TL’dir. Dış cepheye kurulacak olan asansör için 200-300 TL kadar bir fiyat farkı meydana çıkmaktadır.

Bursa’nın ilçelerine yapılacak olan taşımacılıklarda 100-200 tl fiyat farkı çıkmaktadır. Bursa’nın tüm ilçelerinde asansör bulunmamakta olup ilçelerde yapılacak olan taşımacılıklarda asansör taleplerini önceden bildirmeniz son derece önemlidir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz fiyatlar Standart bir evden eve taşımacılık hizmeti için geçerli olup talep edilen ek hizmetler ek ücrete tabiidir. Örnek olarak evde hamile veya yeni doğum yapmış bir kadın’ın evi toparlaması olanaksızdır. Bu tür durumlarda evin içerisinde yer alan eşyalar çalışanlarımız tarafından toplanarak kolilenir.

Bursa’da çok sayıda evden eve nakliyat şirketi bulunmakta olup korsan kamyoncu sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır. Her ne kadar korsan nakliyeci sayısı az olsa da bu olmadığı anlamına gelmemektedir. Taşımacılık öncesi eşyalarınızı güveneceğiniz şirketi iyi inceleyip şirket hakkında yazılan yorumlara dikkat ediniz.

Bursa evden eve nakliyat firmaları kategorisinde yer alan nakliye şirketlerine ait hizmet kalitesi ve belge kontrolleri belli zaman aralıkları ile yapılmakta olup müşteri memnuniyeti anketleri gerçekleştirilmektedir. Platformumuzda yer alan firmaların tamamına garanti vermekteyiz. Taşımacılık için platformumuzda yer alan şirketlerden birtanesini tercih edip bir memnuniyetsizlik yaşamanız halinde bizleri bilgilendirmeniz önemle rica olunur. Nakliye şirketi ile müşteri arasında yaşanan her türlü olumsuzluklar çok kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

Sorunsuz bir taşımacılık için tercih edeceğiniz firmayı iyi tercih etmeniz gerekir.

Hakkında: nakliyat

Kontrol Ediliyor

Gaziantep Mirel Nakliyat

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık çözümleri alanında uzman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir