Başlangıç / Firmalar / Giresun Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Giresun Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Giresun ve ilçelerinde şehiriçi ve şehirler arası evini taşıtacak olan kişiler genellikle fiyatlar hakkında bir ön arştırma yaparak harekete geçmektedir. Bulunmuş olduğunuz sayfada sizleri taşımacılık fiyatları hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Şehiriçi yapılacak olan taşımacılıklarda mesafe çok önemli olmamakta birlikte şehirdışı taşımacılıklarda ve şehiriçi taşımacılıklarda işçilik ve ambalajlamamalzemesi kullanımı aynıdır. Fark eden tek şey kamyonun yakacağı mazottur.

Bizler, sizler için Giresun’un en iyi evden eve nakliyat şirketlerini Giresun evden eve nakliyat firmaları kategorisinde topladık. Firmalardan fiyat teklifi veya hizmetler hakkında bilgi almak için bir telefon açmanız yeterlidir.

Giresun’da yer alan firmalar ev taşımacılığı için fiyat tekliflerini sunarken standart bir taşımacılık hizmeti için teklif sunulur. Standart veya klasik evden eve taşımacılık hizmeti olarak adlandırılan hizmet türünde müşteri evinde yer alan mutfak eşyalarını koliler, ev tekstillerini hurçlar. Mobilya ve beyaz eşyaların demontajı ve montajı nakliye şirketi tarafından gerçekleştirilir. Fiyat teklifi sunulurken ilk üç kat için asansörsüz taşımacılık fiyatı sunulurken 4. kat ve üzeri için asansörlü taşımacılık fiyatı sunulmaktadır. Taşındığınız veya taşınacağınız binada yük asansörü bulunması durumunda dış cephe asansörüne ihtiyaç duyulmamaktadır.

Giresun şehiriçi evden eve nakliyat fiyatları 2+1 evler için 700 TL’den başlamakta ve eşya yoğunluğuna göre 1200 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Şehiriçi taşımacılıklarda tek taraflı asansör kullanım bedeli 200 çift taraflı kullanım bedeli 300 TL’dir.

Giresun şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarından bahsedecek olursak yine 2+1 büyüklüğündeki bir ev için Ankara’ya yapılacak olan taşımacılığın fiyatı 2500, izmir için 3300, istanbul için 2800 TL’dir. İstanbul’un avrupa yakası için fiyat 3000 TL’dir. (Fiyat farklı 3. köprü kullanma zorunluluğundan kaynaklanmaktadır.)

Şehiriçi taşımacılıklarda sigorta zorunlu olmayıp şehirler arasında zorunludur. Taşımacılık yaptırırken eşyalarınızı güveneceğiniz nakliye şirketini özenle seçmeniz son derece önemlidir.

Hakkında: nakliyat

Kontrol Ediliyor

Gaziantep Mirel Nakliyat

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık çözümleri alanında uzman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir