Başlangıç / Firmalar / Gaziantep Fırat Nakliyat

Gaziantep Fırat Nakliyat

Tamamen yasal mevzuatın gerektirdiği belgelendirmelere sahip, fatura keserek hizmet veren ve aynı zamanda sigortacı taşımacılık yapan bir firmayız. Nakliye firmaları ancak hasar sözleşmesini kendileri isterse, çalışma politikalarında varsa imzalarlar ki mecburi değildir. Biz Fırat Evden Eve Nakliyat olarak senelerdir sizlerle çalışıyoruz hem ekipman kalitemize hem de ekip uzmanlığımıza inanıyoruz bu nedenle tabii ki müşterilerimizin memnuniyeti adına sigortalı taşımacılık yapıyoruz ki burada en önemli unsur fiyatlandırma olsa gerek. Tabii ki herkes kaliteli hizmet almak ister, herkesin hakkıdır kalite ama kaliteli hizmet asla en ucuz hizmet değildir, olamaz. Bilhassa nakliyecilik belirli kalemlerde fiyat belirlenen bir sektördür ve açılış rakamları bellidir.

Bu bağlamda zaten en ucuz nakliyat firması ile çalışmak demek sorunları beraberinde getirir ki korsan nakliyecilerle ya da maalesef direkt dolandırıcılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Gelin isterseniz ofislerimizden birine direkt olarak ücretsiz keşif işlemini başlatalım ya da aynı talebi çalışma saatleri içinde bizleri arayarak da oluşturabilirsiniz. Bu şekilde bir ay geçerli aldığınız fiyatla diğer nakliyecileri, fiyatlandırmalarını ve sizlere vadettikleri hizmetleri kıyaslayabilir, kendi seçiminizi yapabilirsiniz. En kaliteli hizmeti en uygun rakamlarla sizlere sunmamızdaki en önemli etken ekipman kalitemize, ekip uzmanlığımıza ve tabii ki demirbaşlarımızın bizlere ait olmasına borçluyuz ki bu çok önemlidir özellikle de asansör kullanımını firmamız içinde yapmamız fiyatlandırmamızı düşüren bir etkendir.

Hakkında: nakliyat

Kontrol Ediliyor

Gaziantep Mirel Nakliyat

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık çözümleri alanında uzman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir