Başlangıç / Firmalar / Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara evden eve nakliyat fiyatları internet üzerinden çok fazla araştırılmakta olup sizleri bu konuda bilgilendirmek için makalemizi sizler için hazırlamış bulunmaktayız. Ülkemizin 2. büyük şehiri olsa da yenilenme konusunda ülkemizin ilk sırasında yer almakta ve bu sebepten türü ev ve ofis taşımacılık ihtiyaçlarına çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Şehir planlamasının İstanbul’dan çok daha iyi yapılmasından ötürü geniş caddeler ve yüksek binalara sahip olan Ankara’da yapılacak olan taşımacılıklarda genellikle dış cephe asansörleri tercih edilmektedir.

Ankara’da faaliyet gösteren evden eve nakliyat şirketlerinin büyük bir çoğunluğunun en az bir tane dış cephe asansörüne sahip olup yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binaların tamamında taşımacılık işlemleri mobil asansör ile gerçekleştirilir.

Ankara’da evden eve nakliyat fiyatları taşınacak olan eşyaların yoğunluğuna, kat durumuna ve taşımacılık şekline göre değişiklik göstermektedir. 1+1 büyüklüğündeki bir evin 3. kat’a kadar olan bir daireden yine 3. kat’a kadar olan bir daireye taşımacılığı ortalama 700 TL gibi bir rakama gerçekleştirilmektedir. Dairenin büyüklüğü 2+1 olduğunda bu rakam 900 TL, 3+1 olmasında ise 1200 lira civarında olmaktadır.

Ankara’da evden eve nakliyat fiyatları ülkemizin ortalama nakliye rakamları olup taşımacılık ihtiyacı duyan şahıs veya kurumların talepleri doğrultusunda bu rakamlar değişiklik göstermektedir. Çalışan ev hanımlarının tercih etmiş olduğu toplamalı evden eve taşımacılık hizmeti standart evden eve taşımacılık fiyatlarına göre ortalama 300-500 tl fark ortaya koymaktadır.

Evden eve nakliyat platformumuzun Ankara evden eve nakliyat firmaları sayfasında Ankara’da yer alan ve hizmet kalitesi tarafımızdan kontrol edilip güvenilirliği tescil edilmiş nakliye firmaları bulunmaktadır.

Taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılamak için nakliye şirketlerini tercih ederken tercihinizi etkileyecek en önemli etken kesinlikle fiyat olmamalıdır. Günümüzde evinin içerisinde yer alan mobilyalara neredeyse bir ev parası kadar para vermiş insanlarla karşılaşıyoruz. Evinizin eşyaları sizin için değerliyse taşımacılık işlemleri için elbette servet harcamayın ama en ucuzuna da kaçmayın ve tercihinizi yaparken yorumları değerlendirip şirketin nakliyat sözleşmesini inceleyerek karar verin.

Taşımacılık günü sorunlarla karşılaşmamak için şirkete eşyalarınız ve evin durumu ile ilgili sağlıklı bilgi vermeniz çok önemlidir. Bir eksperin evinizi gelerek taşınacak olan eşyaları gözden geçirmesi veya sizlerin taşınacak olan eşyalar, kat durumu hakkında doğru bilgi vermeniz meydana gelebilecek sorunların önüne geçecektir.

Ayrıca kamyonların binanızın önüne kadar yanaşabilmesi son derece önemlidir. Kamyonların binanızın önüne kadar yanaşamaması gibi bir durum söz konusu ise konuyu nakliye şirketi aktarmanız gerekir.

Ankara evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi alamk için Ankara kategorimizde yer alan nakliyat şirketlerini arayabilirsiniz.

Hakkında: nakliyat

Kontrol Ediliyor

Gaziantep Mirel Nakliyat

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık çözümleri alanında uzman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir